Dom, ul. Krzysztofa

Krzysztofa, Wilkszyn, dolnośląskie

  • 3 250 zł
  • 60 m²
  • 54,17 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Wojtowicz

Skontaktuj się

Dom, ul. Krzysztofa

Krzysztofa, Wilkszyn, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

3 250 zł

60 m²

54,17 zł/m²

Dom, ul. Krzysztofa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

3 250 zł 60 m² 54,17 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
314 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

314 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 250 zł / miesiąc
  • Charakterystyka domu 60 m² (48,25 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka
  • Budynek: część domu; rok budowy: 2026
  • Działka: 314 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pierwszy najem skrajny segment bliźniaka w Wilkszynie, w przepięknej okolicy, przy lesie.

NIERUCHOMOŚĆ
Oferujemy na wynajem skrajny segment o powierzchni użytkowej 48,25 m², położony na działce o wielkości 314 m².

Przestrzeń mieszkalna składa się:
- na parterze z salonu połączonego z kuchnią, korytarza i łazienki z WC,
- na piętrze z dwóch pokoi. (...)

Agent

Paweł Wojtowicz

534 750...

534 750 004

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Wojtowicz

534 750...