dowolna

Domy z aneksem kuchennym Wilkszyn - Lista ofert sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 290 000 zł128,70 m² 10 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranki zaczynają się kawą na tarasie, a wieczory kończą ciszą, której tak brakuje w mieście. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł123,63 m² 6 268,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Zapraszam do obejrzenia filmu Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł120 m² 6 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio dom 120 m2 z garażem i urządzonym ogródkiem (powierzchnia działki do wyłącznego korzystania 196m2-środkowy segment) na zachodnich obrzeżach Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł120 m² 7 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio dom 120 m2 z garażem i urządzonym ogródkiem (powierzchnia działki do wyłącznego korzystania 304m2-skrajny segment) na zachodnich obrzeżach Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 000 zł290 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Szukasz domu, który łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta nieruchomość z 2025 roku to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz nowoczesny design Co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł123,63 m² 6 349,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

* bez podatku pcc (0 zł) * kontakt: piotr Walendowski tel.   * duży salon z an. kuchennym ok 38 m2 * 5 pokoi bez skosów * kanalizacja *! schody drewniane - W cenie! *! gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł121,07 m² 7 425,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) *kontakt: piotr Walendowski tel.   funkcjonalne pokoje dom z 290 m działką piec gazowy ponad 38 m - przestronny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł89,70 m² 13 924,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel.   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

780 000 zł93,72 m² 8 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedsprzedaż. Promocyjne ceny na pierwsze 3 domy. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie, 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nowe domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny | gruntowa pompa ciepła | wyposażony | przy lesie | piękny ogród| niskie koszty utrzymania | 2 wiaty garażowe | 7 km od wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł283 m² 3 848,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości z duszą i charakterem? A przy tym, nie chcesz rezygnować z przestronnego i nowoczesnego wnętrza? Prezentujemy przepięknie odrestaurowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł123,60 m² 6 351,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł89,70 m² 13 600,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Z przyjemnością prezentuję bardzo ładnie wykończony i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej. Zapraszam do obejrzenia filmu powierzchnia użytkowa domu 89,70 m | dodatkowa powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł138,64 m² 11 540,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 138,64 m , położony na zagospodarowanej działce 404 m przy ul. Cyprysowej w Wilkszynie z bardzo dobrym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł121,07 m² 7 425,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta z rynku pierwotnego sprzedaży bliźniaka z garażem, na kameralnym osiedlu w Wilkszynie, gmina Miękinia, zaledwie 2 km od granicy Wrocławia. Bez wynagrodzenia dla biura (0%), bez.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł548 m² 9 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 573 m²

Wilkszyn, gmina miękinia Do sprzedaży bardzo atrakcyjna rezydencja znajdują się w miejscowości Wilkszyn. Do o powierzchni całkowitej 548,15 mkw. (powierzchnia użytkowa 496,96 mkw.) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,72 m² 7 682,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł220,95 m² 11 088,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej okolicy Wrocławia - wilkszyn/pisarzowice. Propozycja dla wymagających, ceniących komfort osób szukających nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł99,53 m² 10 037,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Dom szeregowy narożny na sprzedaż Wilkszyn, gm. Miękinia Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment narożny) położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Wilkszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł99,53 m² 10 037,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Wilkszyn,dolnośląskie

1 850 000 zł236 m² 7 850,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego parterowy dom jednorodzinny, położony na zachodnich przedmieściach wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 850 000 zł210 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowoczesny, parterowy dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 210 m Powierzchnia działki: 840 m Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Parkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

5 300 zł100 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na wynajem oferuję komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 100 m , usytuowany na działce z zadbanym ogródkiem o powierzchni ok. 30 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

783 870 zł124 m² 6 340,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Do końca marca dodatkowe miejsce postojowe gratis! Zapraszam do obejrzenia filmu. Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Nowoczesny, parterowy dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 210 m Powierzchnia działki: 1 064 m Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 249 000 zł90 m² 13 924,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł236 m² 7 596,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

899 000 zł108 m² 8 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Skrajny segment z garażem i ogrodem | Wilkszyn | rekuperacja | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalny, skrajny segment o powierzchni użytkowej ok. 108 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 249 000 zł90 m² 13 924,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

770 370 zł124 m² 6 231,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

785 000 zł124 m² 6 351,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 210 m Powierzchnia działki: 1 064 m Liczba pokoi: 5 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł236 m² 7 596,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 299 000 zł90 m² 14 481,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

6 000 zł102 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o pow. 102,14 m , z ogrodem ok. 46 m , zlokalizowany przy ul. Pod Lasem w Wilkszynie spokojna, zielona okolica z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzysztofa

Wilkszyn,dolnośląskie

739 000 zł81 m² 9 078,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Bez prowizji Wydanie budynku natychmiastowe. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,4 mkw, powierzchni całkowitej 114 mkw: - z działką o powierzchni: 227 mkw cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

585 900 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Budynki oddane do użytkowania. Dom z działką o powierzchni 107 mkw - 539.100 zł - Ostatni lokal w tej cenie! Dom z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wilkszyn,dolnośląskie

783 000 zł124 m² 6 333,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Marzy Ci się dom, który posiada zarówno ogród, taras, jak i przestronny garaż? Mam coś dla Ciebie! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** W domu położone są gładzie oraz.