dowolna

Domy z poddaszem Wilkszyn - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Wilkszyn,dolnośląskie

719 000 zł95 m² 7 602,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez podatku pcc. Marzysz, by mieszkać blisko miasta i jednocześnie o poranku słuchać śpiewu ptaków i czuć zapach lasu? To wszystko w Wilkszynie, miejscowości zlokalizowanej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wilkszyn,dolnośląskie

1 090 000 zł128 m² 8 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Tylko U nas! *oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu piękny, funkcjonalny, i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej (łączenie garażami / gotowy do wprowadzenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

718 000 zł124 m² 5 808,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe w Maju 2024 Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

718 000 zł124 m² 5 808,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Wilkszyn,dolnośląskie

662 900 zł124 m² 5 361,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Lokal A 2-etap I Gotowy w sierpniu tego roku- sierpień 2023 + Bezpośrednio malownicze osiedle, tylko 20 min od Wrocławia z bezpośrednim dostępem do lasu + gotowy lokal, wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Witaj w miejscu ,które nazywamy nazwą ogólną Osiedlem Habitat gdzie harmonia natury spotyka się z doskonałym stylem życia. To miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

735 000 zł112 m² 6 591,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wilkszyn,dolnośląskie

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

| oferta na wyłączność | | Prezentujemy Państwu piękny, funkcjonalny, i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej (łączenie garażami / gotowy do wprowadzenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jesionowa

Wilkszyn,dolnośląskie

699 900 zł112 m² 6 229,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Osiedle Leśny Klimat - Wilkszyn ul. Jesionowa 20-34 - poznaj nasze kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budowa jest ukończona, wydane zostało prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Wilkszyn,dolnośląskie

769 000 zł90 m² 8 573,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej, na osiedlu Jaśminowym w Wilkszynie. Zwarta zabudowa osiedla i bezpośrednie położenie nieopodal lasu sprawi, że codzienna dawka słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

2 330 000 zł272 m² 9 588,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

For english scroll down Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego, znajdującego się w miejscowości Wilkszyn (gmina Miękinia), 3 km od granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Gotowe! wszystkie media miejskie! bez prowizji I podatku pcc! lokalizacja: wilkszyn. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane - tylko 5 min od granicy Wrocławia i aow. Do centrum Wrocławia możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: pisarzowice - spokojna uliczka, nowe osiedle komfortowych domów wolnostojących. Pisarzowice - to miejsce, gdzie nowe, komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

999 000 zł137 m² 7 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Opiekun oferty tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Bez pcc. Pół bliźniaka w bardzo spokojnej, zielonej i rodzinnej okolicy, 10 min. od Wrocławia. 5 pokoi, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4/5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł147 m² 4 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

769 000 zł140 m² 5 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Doskonała oferta dla rodziny ceniącej bliskość natury W ofercie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,50 m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkszynie. Osiedle wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

999 001 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2 z 3 sypialniami, garażem na działce o powierzchni 490 m2 w Wilkszynie atuty domu -dom wykończony wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

629 000 zł124 m² 5 088,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru w Lipcu 2023 Dom w zabudowie szeregowej w znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

629 000 zł124 m² 5 087,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

699 000 zł124 m² 5 654,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Gotowy do odbioru, częściowo wykończony dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 750 000 zł244 m² 7 157,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Piękny i stylowy dom jednorodzinny wykończony w wysokim standardzie. Dom znajduje się w Wilkszynie, kameralnej miejscowości otoczonej malowniczym lasem Mokrzańskim, spokojne sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

699 990 zł113 m² 6 214,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Osiedle Leśny Klimat to 8 domów zabudowie bliźniaczej znajdujących się w malowniczej miejscowości Wilkszyn pod Wrocławiem. Budowa już trwa, jest w pełni zabezpieczona materiałowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

699 990 zł113 m² 6 214,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Przedsprzedaż! Osiedle Leśny Klimat to 8 domów zabudowie bliźniaczej znajdujących się w malowniczej miejscowości Wilkszyn pod Wrocławiem. Oferowany dom posiada powierzchnię użytkową 112,64mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

749 000 zł142 m² 5 274,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny, dwulokalowy z poddaszem użytkowym, garażem i ogrodem. Już dziś zamieszkaj w wymarzonym domu, w kameralnej miejscowości otoczonej malowniczym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

749 000 zł142 m² 5 274,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

660 000 zł120 m² 5 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez podatku pcc! Jeżeli szukasz miejsca dla swojej rodziny, dość masz miejskiego zgiełku, to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Wspaniały dom z ogrodem wykonany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

644 000 zł130 m² 4 953,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy bliźniak z dużym garażem + 2 m. postojowe, prywatny ogród 280 mkw./ Prowizja 0%. >Do końca października promocyjna cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 140 m2 usytuowany na działce 1500 m2 w Wilkszynie (zachodnia część Wrocławia). Wilkszyn - sielankowa miejscowość granicząca z Wrocławiem, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skowronkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

990 000 zł247 m² 4 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce. Nieruchomość znajduje się w Wilkszynie, zaledwie 1km od granic Wrocławia, 17 km od centrum miasta. Dom projektu firmy Archon "pod Dębami 2".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł90 m² 7 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Jaśminowym w Wilkszynie. Zwarta zabudowa osiedla i bezpośrednie położenie nieopodal lasu sprawi, że codzienna dawka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiśniowe Wzgórze

Wilkszyn,dolnośląskie

494 000 zł90 m² 5 488,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Najnowsza realizacja firmy ekdom to projekt 45 domów w zabudowie szeregowej łączonych po 4 segmenty! Domy w wariantach metrażowych: 90 m2, 105 m2, 111 m2, 125 m2. Dom posiada komfortowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

499 000 zł120 m² 4 154,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Malownicze osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, tuż przy lesie o powierzchni 121,21 mkw z dużym ogrodem ponad 200 mkw. /Bez prowizji! Już dziś zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiśniowe Wzgórze

Wilkszyn,dolnośląskie

494 000 zł105 m² 4 704,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Hit / Piękne domy na Wiśniowym Wzgórzu Wilkszyn / Gotowe do obioru Bez prowizji, bez pcc, bez pośredników, tel.   , tel.   OFERTA: -powierzchnia użytkowa: 105 m2 + 25 m2 strych -duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

529 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Bez Prowizji wprost od dewelopera Domy w Wilkszynie / Klucze po wakacjach , bez podatku pcc! Zdalna kontrola domu, dzięki urządzeniom Smart Home. Mam do zaoferowania domy w zabudowie szeregowej.