Działka budowlana Wilkszyn
Wilkszyn, dolnośląskie
- 299 000 zł
- 932 m²
- 320,82 zł/m²
Elżbieta Jarmoli...
Skontaktuj się
Działka budowlana Wilkszyn
Wilkszyn, dolnośląskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka budowlana Wilkszyn
Zaktualizowane: 6 maja 2026
299 000 zł 932 m² 320,82 zł/m²
prostokątMedia:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (320,82 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 932 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Wro Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 610/7232/OGS
Lokalizacja
- Adres: Wilkszyn, Miękinia, średzki, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, centrum handlowe, kościół, park
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 338/2 położona w miejscowości Wilkszyn (gmina Miękinia)
w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Wrocławia.
Parametry działki: powierzchnia: 928 m² (0,0932 ha)
wymiary: 16 m szerokości x 58 m długości
kształt: regularny prostokąt
dojazd: bezpośrednio z drogi gminnej (wjazd od dłuższego boku 58 m)
teren: płaski
Warunki Zabudowy (wydane) Działka (...)