dowolna

Działki na sprzedaż Wilkszyn - Oferty sprzedaży działek

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Gerarda

Wilkszyn,dolnośląskie

96 276 zł852 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę z warunkami zabudowy i mapą do celów projektowych w Wilkszynie przy ul.Św.Gerarda. Atrakcyjna lokalizacja na Wzgórzu Wiśniowym, blisko lasu i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Wilkszyn,dolnośląskie

289 221 zł1 819 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna , malowniczo położona działka , ogrodzona , w pięknej spokojnej okolicy , prostokąt o wym. 50x36. Wydane warunki zabudowy , 2 km. od granic Wrocławia , prywatnie. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

99 000 zł917 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opis: polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Wilkszyn. Działka położona w sąsiedztwie w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

275 000 zł1 701 m² 161,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1701 m2. Działka ogrodzona, media w drodze dojazdowej (również gaz ziemny), wydane warunki zabudowy, cena do negocjacji. Możliwa zamiana na mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Graniczna

Wilkszyn,dolnośląskie

175 000 zł1 500 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka pod budowę z ustalonymi warunkami zabudowy przy ul. Granicznej w Wilkszynie. Powierzchnia 1500 m2 (30x50 m), 3 km od Wrocławia. Droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skowronkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

170 000 zł1 500 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Cicha spokojna okolica w ofercie jest plus 3ary drogi prywatnej, ogłoszenie bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- koszty prowizji pokrywa Sprzedający. Działka posiada warunki zabudowy. Działka budowlana położona w Wilkszynie blisko lasu, w przepięknej malowniczej okolicy, przy nowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

208 760 zł1 228 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Klient Działka położona w Wilkszynie na osiedlu domów jednorodzinnych, dogodnie zlokalizowana, szerokość działki w drodze 37m, daje możliwość posadowienia na działce domu zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

450 750 zł3 005 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest pięknie położona i usytuowana działka na sprzedaż. Zlokalizowana jest w gminie Miękinia, w miejscowości Wilkszyn. Na wzniesieniu, w otoczeniu zieleni, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

733 500 zł4 890 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

8 275 050 zł55 167 m² 150 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wrocław/wilkszyn. Okazja! Pięknie położona działka na wzniesieniu. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. 4 km od Wrocławia. Możliwość doprowadzenia wszystkich mediów. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

100 000 zł712 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w miejscowości Wilkszyn. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna niska. Opis działki: działka o powierzchni 712 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Boczna

Wilkszyn,dolnośląskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod Wrocławiem w Wilkszynie przy ul. Bocznej na osiedlu domów jednorodzinnych, willi i rezydencji. Odległość od granicy Wrocławia - 3km, od nowego stadionu na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Wilkszyn,dolnośląskie

130 000 zł820 m² 158,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną z udziałem w drodze o łącznej powierzchni 820m2, skrzynka elektryczna na działce, reszta mediów (gaz, woda, telefon) przy granicy działki. Warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trzech Króli

Wilkszyn,dolnośląskie

190 000 zł1 019 m² 186,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019m2 w miejscowiści Wilkszyn położonej 2 km od zachodniej części Wrocławia. Odległość od centrum miasta to 15 km a 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękna działkę budowlana W wilksyznie okolice wrocławia, dogodny dojazd do centrum. Powierzchnia 1000M2. W poblizu niska zabudowa domków jednorodzinnych, teren działki płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

869 000 zł7 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta, położona przy lesie, przylegająca do drogi gminnej. W sąsiedztwie nowo budowane domy jednorodzinne. Woda, prąd. Działka oddalona 1,5 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

149 000 zł875 m² 170,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezposrednio! Działka o pow.875m2 / w Studium przewidziana pod budownictwo jednorodzinne/.Na sąsiedniej działce rozpoczęta budowa domu.Pięknie położona na niewielkim wzniesieniu.Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Błotna

Wilkszyn,dolnośląskie

155 000 zł700 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Media w drodze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Wilkszyn,dolnośląskie

185 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Wilkszynie o powierzchni 1100 m2, położona w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych; dojazd drogą z kostki brukowej. Działka prostokątna, na płaskiej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jagodowa

Wilkszyn,dolnośląskie

182 620 zł794 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładna zielona okolica.Woda -doprowadzona do działki , prąd przy granicy działki. Dobra komunikacja z Wrocławiem. Możliwość negocjacji ceny tel kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

330 000 zł1 330 m² 248,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona, kwadratowa działka 35 m na 38 m, z wjazdem od północnego wschodu, ogród południowo-zachodni. Dogodny dojazd z Wrocławia, autobusy podmiejskie, od granicy Wrocławia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wilkszynie w kształcie kwadratu, 3 km od Wrocławia. Dojazd komunikacją miejską. Działka z warunkami zabudowy, media w drodze, na osiedlu domków jednorodzinnych. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

247 000 zł1 300 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wilkszynie, 3 km od Wrocławia, dojazd autobusem, działka z warunkami zabudowy, media w drodze, położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Główna

Wilkszyn,dolnośląskie

470 000 zł4 261 m² 110,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna (w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Miękinia, uchwała nr XL-VIII / 368/ 06 ? Tereny zabudowy mieszkaniowej wraz z terenami i obiektami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij