dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Wilkszyn

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowogórska

Wilkszyn,dolnośląskie

640 000 zł155 m² 4 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjna nieruchomość usytuowana w dobrej okolicy, w pobliżu kompleksu leśnego. Dobry dojazd do posesji, niskie koszty eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 299 000 zł280 m² 4 639,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Prowizja po stronie Sprzedającego. Kupujący 0%. Do sprzedaży przepiękny dom o pow. całkowitej 280m2, użytkowej 241m2, na dużej pięknie zagospodarowanej działce o pow. 2144m2, na której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Błotna

Wilkszyn,dolnośląskie

528 000 zł300 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż duży dom z 2002 roku, w Wilkszynie, zaledwie 1 km od Wrocławia. Budynek trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni ponad 300 m kw oraz zabudowania gospodarcze na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł252 m² 2 583,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Polecam ładny dwupokoleniowy dom w zabudowie bliźniaczej niedaleko od granic miasta Wrocławia, w miejscowości Wilkszyn. Dom posadowiony jest na dużej, kształtnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta! komfortowo I nowocześnie urządzony dom bliźniak W wilkszynie Dom w spokojnej i cichej okolicy w pobliżu lasu,a zarazem kilka kilometrów od Wrocławia. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marszowicka

Wilkszyn,dolnośląskie

1 290 000 zł325 m² 3 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nowy, komfortowy dom wolnostojący w Wilkszynie. Powierzchnia całkowita 325 m2, działka 1920m2. Dom wybudowany w 2006 roku z najwyższej klasy materiałów. Na pierwszej kondygnacji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marszowicka

Wilkszyn,dolnośląskie

1 500 000 zł325 m² 4 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wilkszyn,dolnośląskie

1 899 000 zł256 m² 7 417,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Do sprzedaży niepowtarzalny dom dla wymagającego, ceniącego sobie indywidualność klienta. Wolnostojący, dwukondygnacyjny, budowany według indywidualnego projektu, z 2009 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzech Króli

Wilkszyn,dolnośląskie

490 000 zł180 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny budowany na własny użytek, kierownik budowy był jednocześnie inwestorem - stąd gwarancja jakości wykonania przez sprzedających. Dom jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marszowicka

Wilkszyn,dolnośląskie

1 500 zł150 m² 10 zł/m²